EGELF - Endüstriyel Makina Teknik Malzemeleri
Kaklıç Mah. 10302 Sok. No:5 ÇİĞLİ / İZMİR
0(232) 375 60 61 - 375 63 18
info@egelf.com.tr
Facebook Twitter Instagram LinkedIn YouTube
tr en

Kurumsal

Egelf End. Teknik Malz. San Tic. Ltd Şti. (Egelf) olarak 1996 yılında İzmir 4. sanayide faaliyetimize başladık. Yıllar itibarıyla istikrarlı büyümemizi sürdürerek 2012 yılında Pınarbaşı’nda (İzmir) daha büyük bir tesise taşındık. 2016 yılında itibaren Kaklıç / Çiğili’deki (İzmir) modern üretim tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kalite anlayışımıza ve iş tecrübemize dayanarak, teknolojinin getirdiği yenilikleri sizlere daha iyi tanıtmak için endüstriyel bant sektöründe hizmet vermekteyiz.

Dünyanın önde gelen firmalarından ithal ettiğimiz endüstriyel bantları, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimizle hızlı ve hatasız üretiyoruz. Üretim sonrası teslimat, kurulum, servis ve bakım olanaklarımız ile tam teşekküllü hizmet ediyoruz.

Egelf olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile endüstriyel bant sektöründe küçük, orta ve büyük firmaların; maliyetlerini azaltmak, insan gücünden ve zamandan tasarruf etmelerine olanak tanıyarak verimliliğini, üretim miktarını ve karlılığını arttırmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Endüstriyel bant ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Vizyonumuz; Endüstriyel bant sektöründe ilk akla gelen ve en çok tercih edilen şirket olmaktır.

Misyonumuz; yeniliklere açık, tecrübeli kadromuz, modern yönetim anlayışı ve üstün teknoloji kabiliyetimiz ile dünya standartlarında kaliteli ve sisteminize özel endüstriyel bant ihtiyaçlarınızı en hızlı, esnek ve en şekilde hizmet vererek çözüm ortağınız olmaktır.